تیم پشتیبانی بردار چه خدماتی به شما می دهد؟

تا پیش از کرونا و رواج آموزش های برخط، بخش عمده ای از فرایند آموزش و تربیت بر عهده مدارس قرار داشت. خانواده ها به ویژه آنهایی که از خدمات مدارس غیر انتفاعی استفاده می کردند، بخش عمده ای از مهارت آموزی، سواد آموزی و رفع اشکال درسی را به مدرسه واگذار کرده بودند. یکی از چالش های اساسی آموزش آنلاین حجم درگیری بیش از حد والدین به ویژه مادران در فرایند آموزش و یادگیری بچه هاست. تا قبل از کرونا ممکن بود مادر دانش آموز تنها هنگام انجام تکالیف دشوار و برگزاری آزمون ها درگیر فرایند یادگیری شود اما با برگزاری کلاس های برخط، مادر باید به عنوان یک تسهیلگر پر انرژی قبل، حین و بعد از تدریس در کنار معلم قرار گیرد تا فرایند آموزش به نحو احسن اتفاق افتد.

این مساله برای یک گروه از دانش آموزان و یک گروه از والدین بسیار چالش برانگیز است:

دانش آموزان مقطع ابتدایی:

استفاده از خدمات آموزشی برخط برای این گروه سنی ملاحظاتی دارد. برخی از دانش آموزان براحتی نمی توانند از نرم افزارها و ابزارهای موجود استفاده کنند. علاوه بر این استفاده از بسترهای موجود در اینترنت حواشی و ملاحظات تربیتی دارد، به همین دلیل همواره باید فردی به عنوان مربی در کنار بچه ها قرار داشته باشد.

مادران شاغل:

مادرانی که به طرق مختلف مشغله های روزمره دارند بعد از تعطیلی مدارس دچار چالش های جدی شدند. مادران کارمند و شاغل مشکل حادتری دارند. به این دلیل که زمان و فرصت کافی برای همراهی با فرزند خود را ندارند. آنها علاوه بر اینکه فرصت کافی برای تسهیلگری در فرایند آموزش ندارند به دقت نمی توانند کیفیت حضور فرزند خود را در کلاس های آنلاین رصد کنند و باید به گزارش های کلی مدارس اکتفا کنند.

مربی به عنوان پشتیبان

به همین دلیل گروه آموزشی بردار بر این باور است حضور یک مربی به عنوان پشتیبان در طول فرایند آموزش می تواند مشکلات فوق را به بهترین نحو برطرف کند. در حقیقت حلقه مفقوده آموزش های آنلاین حضور پشتیبان حرفه ای و توانمند است.

گروه آموزشی بردار به همین دلیل تیمی از بهترین مربیان مدارس مقطع ابتدایی را به کار گرفته تا در طول ترم همراه شما و فرزندتان باشند. هر دانش آموزی که در ترم های آموزشی ثبت نام کند، یک پشتیبان شخصی خواهد داشت.

ویژگی های پشتیبانی گروه آموزشی بردار:

  1. ۲۴ ساعته: گروه پشتیبانی بردار به صورت ۲۴ ساعته پاسخ گوی مسایل شما و فرزندتان خواهد بود. اطلاع رسانی برنامه های آموزشی مخصوص والدین و دانش آموزان، حضور در کلاس های آنلاین و نظارت بر فعالیت دانش آموزان در کلاس ها و کیفیت تدریس اساتید، ارائه گزارش های هفتگی از فعالیت ها و پیگیری تکالیف بچه ها، ارائه کارنامه استعدادی و ارسال محتوای بازی ها و فعالیت های مرتبط، دریافت نقطه نظرات، پیشنهادات و درخواست های والدین، هماهنگی برای برگزاری کلاس های انفرادی و مشاوره خصوصی در موضوعات روان شناسی.
  2. تعاملی: هدف گذاری تربیتی و اولویت های آموزشی در طول دوره با هماهنگی پشتیبان ترسیم می شود. تیم پشتیبانی ابتدای دوره یک آزمون استعدادی از دانش آموزان می گیرد، براساس یافته های این تست که از تست های معتبر حوزه روان شناسی کودک و نوجوان است و با همفکری و مشارکت والدین و بررسی نقاط قوت و ضعف دانش آموز یک برنامه تقویتی و آموزشی با یک هدف مشخص برای ترم اول طراحی می شود. هدفگذاری هر فرد در طول ترم می تواند متفاوت از دیگران باشد.
  3. مستمر و برنامه مند: محتوای آفلاین و فعالیت ها و بازی هایی که تیم پشتیبانی بردار در اختیار شما می گذارد، به صورت روزانه برنامه ریزی شده است. هر روز به ترتیب محتوای آموزشی آفلاین بارگذاری شده، بعد از آن وضعیت تکالیف روزهای قبل و فعالیت های انجام شده مورد بررسی قرار میگرد. پادکست های آموزشی خانواده به صورت شخصی برای والدین ارسال می گردد. هر گونه سوال و مشاوره در خصوص این پادکست ها از طریق پشتیبان ها به گروه دبیران و مشاوران مجموعه بردار انتقال داده می شود و در صورت نیاز هماهنگی برای برگزاری کلاس های انفرادی و مشاوره فردی صورت می پذیرد.

 

یادآوری برنامه کلاس‌ها

بعد از ظهر برنامه کلاسی اطلاع رسانی و یادآوری می شود و پشتیبان در طول کلاس فرزند شما حضور خواهد داشت. بعد از کلاس و در پایان روز پادکست های آموزشی و قصه های شب برای والدین ارسال می گردد.

هدف گروه پشتیبانی بردار بهبود کیفیت آموزش های آنلاین و برطرف ساختن نگرانی های والدین است. والدینی که شاغل هستند یا به هر دلیلی فرصت کافی برای آموزش فرزند خود ندارند می توانند با ثبت نام در دوره های ترمیک بردار از خدمات ویژه آن استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *